a
"Hayellerinize yaratıcılık katıyoruz …''
"Geçmişten günümüze gelen doğallık … ''
Doğal malzemelerle sıcak bir atmosmfer için Arkhestone sizleri bekliyor…
Instagram
Sosyal Medya
Bizimle İletişime Geçiniz
[contact-form-7 id="982" title="İletişim formu 1"]

Bronz Kaplama Tuğlası

Bronz Kaplama Tuğlası Modelleri

Bronz Kaplama Tuğlası 2 farklı renk ile üretilmektedir. Bronz kaplama tuğlası 68×230 cm boyutlarında olup, kalınlıkları ortalama 1,5 cm dir. El yapımı olarak imal edilmektedir. 101 Red – 102 Orange olarak adlandırılmıştır.

Bronz Kaplama Tuğlası güncel stok bilgisi ve imalat termin süresi için irtibata geçiniz.

Kaplama Tuğla Bronz Modelleri

Bronz kaplama tuğlası ve proje bazlı kaplama tuğla fiyat teklifi için arayınız.

SILVER KAPLAMA

METRIC KAPLAMA

Kaplama Tuğlası Bronz

Kaplama tuğlası bronz; Red, Orange  olarak 2 farklı renkte üretilmektedir. Kırmızı ve kırmızının harmanlanmış tonları ile eski, nostaljik ve sıcak ambiyanslar yaratabilirsiniz.  Farklı renk alternatiflerimizi görmek için diğer kaplama tuğla renklerimizi inceleyebilirsiniz. Şahtaş kaplama tuğla stok bilgisi için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Türkiye’nin tüm illerine ambar ve kargo vasıtasıyla sevkiyat yapılmaktadır. Şahtaş Kaplama tuğla İstanbul Depo iletişim bilgilerimiz 0216 3 244 244 no’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Kaplama Tuğla Çeşitleri

Kaplama tuğla çeşitleri; Metric Kaplama tuğlası, Bronz Kaplama, Silver Kaplama, Gold Kaplama, Platinium Kaplama ve Premium Kaplama adı altında 6 farklı gruptan oluşmaktadır. Şahtaş kaplama tuğla ebatları her model ve grupta farklı boyutlardadır. Bu ebatlar arasında en çok tercih edilen kaplama tuğlası ölçüsü 230x68x15 ölçüleridir. Kaplama tuğlası en çok tercih edilen renkler arasında kırmızı tonlar yer almaktadır. Kırmızı toprak ülke sınırlarımızda bulunmaktadır. Bu nedenle üretim ve uygulama maliyetleri de daha ekonomik olmaktadır. Sarı renk kaplama tuğlasında ise toprak ülkemizde sınırlı miktarlardadır. Bu nedenle sarı renk tuğlalar nadir olarak kullanılmaktadır. Sarı toprak Ukrayna ve Rusya gibi Ülkelerden temin edilmektedir.

Kaplama Tuğlası Nedir?

Kaplama tuğlası nedir? Kaplama tuğlası toprak, su ve ateşin, insan elinde dönüşümünün eseridir. Medeniyetlerin taşıdığı bu mirasın soluksuz yolculuğunda, kaplama tuğlası geçmişin deneyiminden geleceğin teknolojisine köprü kurarak, % 100 doğal ve el yapımı üretimini sürdürüyor. Tamamen insan iş gücü ve yaratıcılığıyla tasarlanmış kaplama tuğla iç ve dış cephe kaplamaları olarak kullanılmaktadır. Yapılara gereksiz yük vermez. Bu nedenle mimari tasarımların vazgeçilmez dekoratif ürünü olmuştur. Isı yalıtım levhaları üzerine uygulama yapılabilir. Bu da hem ısı yalıtım sağlayan duvarlar hem de dekoratif bir cephe anlamına gelmektedir. Yapının ilk temel malzemesidir. Tuğlalar olmadan duvarlar, duvarlar olmadan yapı tamamlanamaz.

Tuğla modern yaşamımızın getirmiş olduğu yapılarda daha farklı alanlarda kullanılmaktadır. Günümüzde kaplama tuğla olarak tercih edilen hammaddesi toprak olan bu yapı malzemesi dekorasyonun vazgeçilmezlerindendir. Bu sebeple kaplama tuğla kimi zaman bir binanın dış cephe kaplamasında kimi zaman ise alış-veriş maksatlı gezmiş olduğumuz AVM gibi alanlarda mağaza duvarlarında ve cafe duvar dekorasyonlarında kullanılmaktadır. Diğer kullanım alanları olarak iç mekan tasarımlarında Tv ünitesi arkasında ya da şömine duvar kaplaması olarak da kullanılmaktadır. Son olarak ve en çok tercih edilen duvar dekorasyonu , salon duvarlarına yapılan kaplama tuğlası dır. İç mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir, insan sağlığına zararlı materyaller içermemektedir. Tamamen doğal ürünler kullanılarak imal edilmektedir. Toprak, su ve ateş insan işgücü le birleştirilir ve ardından kuruması için güneşten faydalanılarak kurutmaya alınır.

Kaplama Tuğla Kullanım Alanları

Kaplama tuğlası; Tüm konut, villa, idari, kamu, banka, okul, kolej, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, Alışveriş Merkezi, Otel, Kafe, Pastane, Bar, Gece Kulübü, Mağaza, Restoran, Spor Salonu, Kuaför, Güzellik Merkezi, Ofis, Büro, iş yerlerinde, tatil köylerinde, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında kullanılan kaplama tuğla uygulaması ile farklı ambianslar tasarlayıp ortamı sıcak bir hale dönüştürebilirsiniz. El yapımı kaplama tuğla ve daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Kaplama tuğla; Bronz Kaplama Tuğlası, Modelleri, Çeşitleri, İmalatı, Üretici, İstanbul. En Uygun Tuğla Fiyatları için arayınız. | Arkhestone 0216 3 244 244 |

 • Villa; Özellikle dış cephe kaplama, şömine ve barbekü uygulamalarında kullanılır.
 • Konut; Salon, mutfak, koridor  ve teras daire balkon dekorasyonu için.
 • Bahçe; İstinat duvarı ve bina su basman seviyelerinde.
 • Stüdyo Daire; Her ne kadar küçük alan tasarımı olsa da TV ünitesi arkasında duvar dekorasyonunda.
 • Okul; Dershane ve etüt merkezi gibi eğitim kurumlarının sınıf ve ortak alan kısımlarında.
 • Hastane; Poliklinik ve Estetik merkezlerinde
 • Avm; içerisinde bulunan dükkan ve mağaza konseptlerinde.
 • Otel; Oda ve ortak kullanım alanlarında. Spa ve havuz başı gibi alanlarda.
 • Kafe; Pastane tezgah arkası ve kolon giydirmelerinde.
 • Restoran; Fastfood ve Steakhause dekorasyonlarında.
 • Gece kulübü; Bar ve sahne arkası kısımlarında.
 • Spor Salonu; Fitness ve Spa merkezlerinde.
 • Galeri; Oto galeriler ve Rentecar ofislerinde
 • Kuaför; Güzellik merkezi duvar dekorasyonunda.
 • İş yerleri; Ofis ve Büro duvar kaplama tasarımlarında.
 • Sinemalarda; Sosyal ve kültürel alanlarda Tiyatro ve sahnelerinde.
 • Fotoğraf Stüdyosu; Stüdyo arka fon tasarımlarında.
 • Fuar alanları; Stant ve sunum maksatlı yapılarda.

Kısacası doğallık ve estetiğin bir arada olabileceği ve hayal gücünüzün hitap eden tüm mekanlarınızda doğal kaplama tuğlası duvar dekorasyonlarını tercih edebilirsiniz.

Arkhestone İletişim

Teklif için iletişime geçiniz.

info@arkhestone.com

Showroom Adres:  İçerenköy, Prof. Dr. Ali Nihat Tarlan Cd No:110-112A Ataşehir/İstanbul

 

Sosyal Medya Hesaplarımız

 

Daha fazlası için Bizimle iletişime Geçiniz.
WhatsApp
Merhaba
Merhaba
Call Now Button