a
"Hayellerinize yaratıcılık katıyoruz …''
"Geçmişten günümüze gelen doğallık … ''
Doğal malzemelerle sıcak bir atmosmfer için Arkhestone sizleri bekliyor…
Instagram
Sosyal Medya
Bizimle İletişime Geçiniz
[contact-form-7 id="982" title="İletişim formu 1"]

Artpietra Dekoratif Kültür Tuğlası – Authentic Brick

Artpietra Dekoratif Kültür Tuğlası – Authentic Brick

Artpietra Dekoratif Kültür Tuğlası 7 farklı renk ve doku ile üretilmektedir. Yunan antik mimarisinden esinlenerek yapılan Authentic Brick Dekoratif kültür tuğlası duvar kaplama uygulama alanları ev, ofis , mağaza, villa, kır evi, kafe, restoran, kuaför, pastane, Güzellik merkezi, Spor salonu,otel, lobi, okul, kongre merkezi, banka, sinema salonları, gece kulüpleri, Fuar standları, Mobilya mağazaları, mimari ofisler, hastane dekorasyonu gibi her türlü mekanda kullanılır. Mekana şıklık, doğallık ve estetik kazandırır. Park, bahçe duvarlarında, iç ve dış cephe kaplamalarında, iç mimari dekorasyon, şömine uygulamalarında, koridorda, tv ünitesi arkasında, yatak odasında, teras duvarlarında huzurlu sakin sağlıklı doğal mekanlar ortaya çıkıyor.
Artpietra Dekoratif Kültür Tuğlası, Authentic Brick 6 farklı renk ile üretilmektedir.
Proje ve uygulama detayı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Artpietra Kültür Tuğlası – Authentic Brick

Authentic Brick Yunanistan’da evlerin büyük çoğunluğu taş, ahşap ve kil tuğlalarıyla yapılmıştı. Çatılarında kerpiçten yapılmış kiremitler bulunurdu. Zengin ailelerin evlerinde yatak odası, mutfak, erkeklerin misafirleri için özel yemek odası, kadınların kendilerine özel bir oda, tuvalet/banyo ve mutfak bulunurdu. Ayrıca hepsinde avlu yer alırdı. Çocuklar burada oynar, yemekler yaz aylarında burada pişerdi. Haremlik-Selamlık sistemi ve ataerkillik Antik Yunanistan’da yaygındı. Authentic Brick bu dönem mimarisinden günümüze kadar gelmiştir. Artpietra Dekoratif Kültür Tuğlası, Authentic Brick ile eski tuğla görünümlü yeni iç mimari tasarımları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Artpietra Kültür Tuğlası, Authentic Brick dekoratif tuğla ve yapay tuğla olarak da bilinmektedir.

Dekoratif tuğla duvar kaplama ile eşsiz ve sıra dışı mekanlar tasarlamak sizin elinizde. Authentic Brick sıcaklığı ile mekanlarınıza değer katmak çok kolay. Kimi zaman arkadaşlarınızla sohbet ederken bir kafe duvarında kimi zaman yemek yediğiniz restorant iç ve dış duvar kaplaması olarak hep karşınızdayız. Sıcacık yuvanızda, ailenizle birlikte televizyon izlerken tv ünitesi arkasına tuğla duvar kaplama ile hep yanınızdayız.

Authentic Brick

Dekoratif tuğla ya da Artpietra Dekoratif Kültür Tuğlası, Authentic Brick çimento, pomza, kum karışı olup, renk pigmentleri ile karıştırılarak üretilmektedir. Beton esaslı bir ürün olup, içeriğinde kansorejen madde bulunmamaktadır. Artpietra kültür tuğlası uzun ömürlü ve güvenle kullanabileceğiniz bir üründür. Dekoratif tuğla duvar kaplama Authentic Brick ortalama et kalınlığı 1,5 cm olup, 1 m2 ağırlığı 22 kg/m2 dir. Authentic Brick 7 farklı renk Ambar, AscuasGrisAntracita, Combo 1, Combo 2 ve Combo 3 olarak farklı renk ve karakterdedir. Artpietra Kültür tuğlası çeşitleri ve Artpietra Kültür tuğlası modelleri için bizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun fiyat ve Artpietra Kültür tuğlası uygulama hizmeti ile İstanbul ilinde hizmet vermekteyiz.

Proje bazlı ürün ve uygulama için fiyat teklif alınız…

 

ÖNCEKİ ÜRÜN

SONRAKİ ÜRÜN

 

Daha fazlası için Bizimle iletişime Geçiniz.
WhatsApp
Merhaba
Merhaba
Call Now Button