a
"Hayellerinize yaratıcılık katıyoruz …''
"Geçmişten günümüze gelen doğallık … ''
Doğal malzemelerle sıcak bir atmosmfer için Arkhestone sizleri bekliyor…
Instagram
Sosyal Medya
Bizimle İletişime Geçiniz
[contact-form-7 id="982" title="İletişim formu 1"]

Artpietra Dekoratif Kültür Tuğlası – Stick Brick

 

Artpietra Dekoratif Kültür Tuğlası – Stick Brick

Artpietra Dekoratif Kültür Tuğlası 2 farklı renk ve doku ile üretilmektedir. Selçuklu, Horasan mimarisinden esinlenerek yapılan Stick Brick Dekoratif kültür tuğlası duvar kaplama uygulama alanları evofis , mağazavillakır evikaferestorankuaförpastaneGüzellik merkeziSpor salonu,otellobiokulkongre merkezibankasinema salonlarıgece kulüpleriFuar standlarıMobilya mağazalarımimari ofislerhastane dekorasyonu gibi her türlü mekanda kullanılır. Mekana şıklık, doğallık ve estetik kazandırır. Park, bahçe duvarlarında, iç ve dış cephe kaplamalarında, iç mimari dekorasyonşömine uygulamalarında, koridordatv ünitesi arkasındayatak odasındateras duvarlarında huzurlu sakin sağlıklı doğal mekanlar ortaya çıkıyor.
Artpietra Dekoratif Kültür Tuğlası, Stick Brick 2 farklı renk ile üretilmektedir.
Proje ve uygulama detayı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Artpietra Kültür Tuğlası – Stick Brick

Stick Brick Yunanistan’da evlerin büyük çoğunluğu taş, ahşap ve kil tuğlalarıyla yapılmıştı. Çatılarında kerpiçten yapılmış kiremitler bulunurdu. Zengin ailelerin evlerinde yatak odası, mutfak, erkeklerin misafirleri için özel yemek odası, kadınların kendilerine özel bir oda, tuvalet/banyo ve mutfak bulunurdu. Ayrıca hepsinde avlu yer alırdı. Çocuklar burada oynar, yemekler yaz aylarında burada pişerdi. Bizans tuğlası ve selçuklu tuğlası olarak bilinen tuğla örneklerindendir.  Stick Brick bu dönem mimarisinden günümüze kadar gelmiştir. Artpietra Dekoratif Kültür Tuğlası, Stick Brick ile çubuk tuğla görünümlü yeni iç mimari tasarımları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Artpietra Kültür Tuğlası, Stick Brick dekoratif tuğla ve yapay tuğla olarak da bilinmektedir.

Dekoratif tuğla duvar kaplama ile eşsiz ve sıra dışı mekanlar tasarlamak sizin elinizde. Stick Brick sıcaklığı ile mekanlarınıza değer katmak çok kolay. Kimi zaman arkadaşlarınızla sohbet ederken bir kafe duvarında kimi zaman yemek yediğiniz restorant iç ve dış duvar kaplaması olarak hep karşınızdayız. Sıcacık yuvanızda, ailenizle birlikte televizyon izlerken tv ünitesi arkasına tuğla duvar kaplama ile hep yanınızdayız.
 

ÖNCEKİ ÜRÜN

SONRAKİ ÜRÜN

 

Daha fazlası için Bizimle iletişime Geçiniz.
WhatsApp
Merhaba
Merhaba
Call Now Button