a
"Hayellerinize yaratıcılık katıyoruz …''
"Geçmişten günümüze gelen doğallık … ''
Doğal malzemelerle sıcak bir atmosmfer için Arkhestone sizleri bekliyor…
Instagram
Sosyal Medya
Bizimle İletişime Geçiniz
[contact-form-7 id="982" title="İletişim formu 1"]

Yapay Tuğla Thin Brick

Dekoratif Yapay Tuğla, Thin Brick 8 farklı renk ile üretilmektedir.
Proje ve uygulama detayı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Thin Brick Dokuları

AUTHENTIC BRICK

STICK BRICK

YAPAY TUĞLA – THİN BRİCK

Artpietra Dekoratif Kültür Tuğlası 8 farklı renk ve doku ile üretilmektedir. Düz ve modern çizgileri ile yapay tuğla serilerinin en ince serisidir.  Thin Brick Dekoratif kültür tuğlası duvar kaplama uygulama alanları evofis , mağazavillakır evi, bungalov evler, at çiftliği, kaferestorankuaförpastaneGüzellik merkeziSpor salonu,otellobiokulkongre merkezibankasinema salonlarıgece kulüpleriFuar standlarıMobilya mağazalarımimari ofislerhastane dekorasyonu gibi her türlü mekanda kullanılır. Mekana şıklık, doğallık ve estetik kazandırır. Park, bahçe duvarlarında, iç ve dış cephe kaplamalarında, iç mimari dekorasyonşömine uygulamalarında, koridordatv ünitesi arkasındayatak odasındateras duvarlarında huzurlu sakin sağlıklı doğal mekanlar ortaya çıkıyor.
Dekoratif Kültür Tuğlası, Thin Brick 8 farklı renk ile üretilmektedir.
Proje ve uygulama detayı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

DEKORATİF KÜLTÜR TUĞLASI – THİN BRİCK

Thin Brick eski yapılarda evlerin büyük çoğunluğu taş, ahşap ve kil tuğlalarıyla yapılmıştı. Çatılarında kerpiçten yapılmış kiremitler bulunurdu. Zengin ailelerin evlerinde yatak odası, mutfak, erkeklerin misafirleri için özel yemek odası, kadınların kendilerine özel bir oda, tuvalet/banyo ve mutfak bulunurdu. Ayrıca hepsinde avlu yer alırdı. Çocuklar burada oynar, yemekler yaz aylarında burada pişerdi.  Thin Brick bu dönem mimarisinden günümüze kadar gelmiştir. Dekoratif Kültür Tuğlası, Thin Brick ile eski tuğla görünümlü yeni iç mimari tasarımları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kültür Tuğlası, Thin Brick dekoratif tuğla ve yapay tuğla olarak da bilinmektedir.

Dekoratif tuğla duvar kaplama ile eşsiz ve sıra dışı mekanlar tasarlamak sizin elinizde. Thin Brick sıcaklığı ile mekanlarınıza değer katmak çok kolay. Kimi zaman arkadaşlarınızla sohbet ederken bir kafe duvarında kimi zaman yemek yediğiniz restorant iç ve dış duvar kaplaması olarak hep karşınızdayız. Sıcacık yuvanızda, ailenizle birlikte televizyon izlerken tv ünitesi arkasına tuğla duvar kaplama ile hep yanınızdayız.

THİN BRİCK

Dekoratif tuğla olarak bilinen ya da Artpietra Dekoratif Kültür Tuğlası, Thin Brick çimento, pomza, kum karışı olup, renk pigmentleri ile karıştırılarak üretilmektedir. Beton esaslı bir ürün olup, içeriğinde kansorejen madde bulunmamaktadır. Artpietra kültür tuğlası uzun ömürlü ve güvenle kullanabileceğiniz bir üründür. Dekoratif tuğla duvar kaplama Thin Brick ortalama et kalınlığı 1 cm olup, 1 m2 ağırlığı 22 kg/m2 dir. Thin Brick 8 farklı renk Blanco, Travertino, ArenaRojo, Antik Rojo, Marron,  Gris, Antracita olarak farklı renk ve karakterdedir. Kültür tuğlası çeşitleri ve Kültür tuğlası modelleri için bizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun fiyat ve Kültür tuğlası uygulama hizmeti ile İstanbul ilinde hizmet vermekteyiz.

Proje bazlı ürün ve uygulama için fiyat teklif alınız…

ARKHESTONE DUVAR KAPLAMALARI

Teklif için iletişime geçiniz.

info@arkhestone.com

 

Sosyal Medya Hesaplarımız

” İstanbul’da Yapay tuğla denilince akla gelen tek marka ”
Arkhestone Duvar Kaplamaları

Daha fazlası için Bizimle iletişime Geçiniz.
WhatsApp
Merhaba
Merhaba
Call Now Button