a
"Hayellerinize yaratıcılık katıyoruz …''
"Geçmişten günümüze gelen doğallık … ''
Doğal malzemelerle sıcak bir atmosmfer için Arkhestone sizleri bekliyor…
Instagram
Sosyal Medya
Bizimle İletişime Geçiniz
[contact-form-7 id="982" title="İletişim formu 1"]

Yapay Tuğla Stick Brick

Dekoratif Yapay Tuğla, Stick Brick 4 farklı renk ile üretilmektedir.
Proje ve uygulama detayı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Stick Brick Dokuları

THIN BRICK

ANA SAYFA

DEKORATİF YAPAY TUĞLA – STİCK BRİCK

Dekoratif Yapay Tuğlası 4 farklı renk ve doku ile üretilmektedir. Selçuklu, Horasan mimarisinden esinlenerek yapılan Stick Brick Dekoratif kültür tuğlası duvar kaplama uygulama alanları evofis , mağazavilla, Bungalov Ev, kır evikaferestorankuaförpastaneGüzellik merkeziSpor salonu,otellobiokulkongre merkezibankasinema salonlarıgece kulüpleriFuar standlarıMobilya mağazalarımimari ofislerhastane dekorasyonu gibi her türlü mekanda kullanılır. Mekana şıklık, doğallık ve estetik kazandırır. Park, bahçe duvarlarında, iç ve dış cephe kaplamalarında, iç mimari dekorasyonşömine uygulamalarında, koridordatv ünitesi arkasındayatak odasındateras duvarlarında huzurlu sakin sağlıklı doğal mekanlar ortaya çıkıyor.
Dekoratif Kültür Tuğlası, Stick Brick 4 farklı renk ile üretilmektedir.
Proje ve uygulama detayı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

KÜLTÜR TUĞLASI – STİCK BRİCK

Stick Brick Bizans ve Selçuklu mimarisinin yapı mirasından esinlenilerek üretilmiştir. Eski Selçuklu yapılarında Kale, sur ve cami gibi yapılarda temel yapı taşı olarak tuğla kullanılmıştır. Bu yapılarda kullanılan tuğlalar mekanı yazın serin ve kışın sıcak tutmaktaydı. Bizans tuğlası ve selçuklu tuğlası olarak bilinen tuğla örneklerindendir.  Stick Brick bu dönem mimarisinden günümüze kadar gelmiştir. Dekoratif Kültür Tuğlası, Stick Brick ile çubuk tuğla görünümlü yeni iç mimari tasarımları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kültür Tuğlası, Stick Brick dekoratif tuğla ve yapay tuğla olarak da bilinmektedir.

Dekoratif tuğla duvar kaplama ile eşsiz ve sıra dışı mekanlar tasarlamak sizin elinizde. Stick Brick sıcaklığı ile mekanlarınıza değer katmak çok kolay. Kimi zaman arkadaşlarınızla sohbet ederken bir kafe duvarında kimi zaman yemek yediğiniz restorant iç ve dış duvar kaplaması olarak hep karşınızdayız. Sıcacık yuvanızda, ailenizle birlikte televizyon izlerken tv ünitesi arkasına tuğla duvar kaplama ile hep yanınızdayız.

ARKHESTONE DUVAR KAPLAMALARI

Teklif için iletişime geçiniz.

info@arkhestone.com

 

Sosyal Medya Hesaplarımız

” İstanbul’da Yapay tuğla denilince akla gelen tek marka ”
Arkhestone Duvar Kaplamaları

Daha fazlası için Bizimle iletişime Geçiniz.
WhatsApp
Merhaba
Merhaba
Call Now Button