a
"Hayellerinize yaratıcılık katıyoruz …''
"Geçmişten günümüze gelen doğallık … ''
Doğal malzemelerle sıcak bir atmosmfer için Arkhestone sizleri bekliyor…
Instagram
Sosyal Medya
Bizimle İletişime Geçiniz
[contact-form-7 id="982" title="İletişim formu 1"]

Yapay Tuğla Old Brick

Dekoratif Yapay Tuğla, Old Brick 12 farklı renk ile üretilmektedir.
Proje ve uygulama detayı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Old Brick Dokuları

 

TUHT BRICK

Authentic Brick

Dekoratif Yapay Tuğla – Old Brick

Dekoratif Yapay Tuğlası 12 farklı renk ve doku ile üretilmektedir. Yunan antik mimarisinden esinlenerek yapılan Old Brick Dekoratif kültür tuğlası duvar kaplama uygulama alanları ev, ofis , mağaza, villa, kır evi, kafe, restoran, kuaför, pastane, Güzellik merkezi, Spor salonu,otel, lobi, okul, kongre merkezi, banka, sinema salonları, gece kulüpleri, Fuar standları, Mobilya mağazaları, mimari ofisler, hastane dekorasyonu gibi her türlü mekanda kullanılır. Mekana şıklık, doğallık ve estetik kazandırır. Park, bahçe duvarlarında, iç ve dış cephe kaplamalarında, iç mimari dekorasyon, şömine uygulamalarında, koridorda, tv ünitesi arkasında, yatak odasında, teras duvarlarında huzurlu sakin sağlıklı doğal mekanlar ortaya çıkıyor.
Dekoratif Yapay Tuğla, Old Brick 12 farklı renk ile üretilmektedir.
Proje ve uygulama detayı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Artpietra Kültür Tuğlası – Old Brick

Old Brick Yunanistan’da evlerin büyük çoğunluğu taş, ahşap ve kil tuğlalarıyla yapılmıştı. Çatılarında kerpiçten yapılmış kiremitler bulunurdu. Zengin ailelerin evlerinde yatak odası, mutfak, erkeklerin misafirleri için özel yemek odası, kadınların kendilerine özel bir oda, tuvalet/banyo ve mutfak bulunurdu. Ayrıca hepsinde avlu yer alırdı. Çocuklar burada oynar, yemekler yaz aylarında burada pişerdi. Haremlik-Selamlık sistemi ve ataerkillik Antik Yunanistan’da yaygındı. Old Brick bu dönem mimarisinden günümüze kadar gelmiştir. Artpietra Dekoratif Kültür Tuğlası, Old Brick ile eski tuğla görünümlü yeni iç mimari tasarımları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dekoratif Yapay Tuğla, Old Brick dekoratif tuğla ve yapay tuğla olarak da bilinmektedir.

Dekoratif tuğla duvar kaplama ile eşsiz ve sıra dışı mekanlar tasarlamak sizin elinizde. Old Brick sıcaklığı ile mekanlarınıza değer katmak çok kolay. Kimi zaman arkadaşlarınızla sohbet ederken bir kafe duvarında kimi zaman yemek yediğiniz restorant iç ve dış duvar kaplaması olarak hep karşınızdayız. Sıcacık yuvanızda, ailenizle birlikte televizyon izlerken tv ünitesi arkasına tuğla duvar kaplama ile hep yanınızdayız.

Old Brick

Dekoratif tuğla ya da Artpietra Dekoratif Kültür Tuğlası, Old Brick çimento, pomza, kum karışı olup, renk pigmentleri ile karıştırılarak üretilmektedir. Beton esaslı bir ürün olup, içeriğinde kansorejen madde bulunmamaktadır. Artpietra kültür tuğlası uzun ömürlü ve güvenle kullanabileceğiniz bir üründür. Dekoratif tuğla duvar kaplama Old Brick ortalama et kalınlığı 1,5 cm olup, 1 m2 ağırlığı 22 kg/m2 dir. Old Brick 10 farklı renk Ambar, AscuasGrisAntracita, Combo 1, Combo 2 ve Combo 3 olarak farklı renk ve karakterdedir. Artpietra Kültür Dekoratif tuğlası çeşitleri ve Dekoratif Yapay tuğla modelleri için bizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun fiyat ve Artpietra Kültür tuğlası uygulama hizmeti ile İstanbul ilinde hizmet vermekteyiz.

ARKHESTONE DUVAR KAPLAMALARI

Teklif için iletişime geçiniz.

info@arkhestone.com

 

Sosyal Medya Hesaplarımız

” İstanbul’da Yapay tuğla denilince akla gelen tek marka ”
Arkhestone Duvar Kaplamaları

Daha fazlası için Bizimle iletişime Geçiniz.
WhatsApp
Merhaba
Merhaba
Call Now Button