a
"Hayellerinize yaratıcılık katıyoruz …''
"Geçmişten günümüze gelen doğallık … ''
Doğal malzemelerle sıcak bir atmosmfer için Arkhestone sizleri bekliyor…
Instagram
Sosyal Medya
Bizimle İletişime Geçiniz
[contact-form-7 id="982" title="İletişim formu 1"]

Yapay Tuğla Kaplama

Yapay tuğla kaplama modelleri ile kendi stiliniz için tuğlanızı seçin, bina iç ve dış cephe kaplamaları ile yaşam alanlarınızı renklendirin…

5 farklı doku seçeneği ve birbiri ile uyumlu renkler…

YAPAY TUĞLA

Doğal tuğla yüzyıllardır inşaat sektörünün vazgeçilmez süsleme malzemesi olarak kullanılmaktadır. Bu sebeple eski çağlardan bu yana kullanılan bu yapı malzemesi bir çok türde karşımıza çıkmaktadır. Kaplama tuğlası olarak klinker tuğla tarzında yapay tuğla uygulaması ve görselleri için tıklayınız…

 

YAPAY TUĞLA FİYATLARI

Dekoratif yapay tuğla fiyatları günümüzde ise gelişen mimarinin ve yeni fikirlerin odak noktası olmaktadır. Görselliğiyle ve doğal yapısı ile bir çok projede ve insanların zihninde yer almaktadır. Son zamanlarda cafe, restaurant ve otellerde sıklıkla karşımıza çıkmakta olan dekoratif yapay tuğla sizlere eşsiz bir görsel şölen sunmaktadır. Yapay tuğla fiyatları piyasadaki rekabet ettiği muadilleriyle kıyaslandığında daha ekonomik ve uzun ömürlüdür.

Dekoratif Kültür Tuğlası fiyatları ortalama olarak 450 TL ile 550 TL arasında değişmektedir.

 

YAPAY KAPLAMA TUĞLASI

Her geçen gün doğallığa ve eski yapılara olan özlemin artması sonucu aşırı kentleşme günümüzde  doğal kaplama tuğlası ve doğallık fazlaca rağbet görmektedir. İç ve dış mekanlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde evinizde, salonunuzda, banyonuzda, antrenizde ya da iş yerinizde görsel güzellik ve enerji ile kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz. Yapay kaplama tuğlası uygulama itibari ile kısa zamanda yaşam alanınızda size bambaşka bir görsellik kazandırarak sizleri bir nebze de olsa şehirleşmenin ve doğallıktan uzak yapıların içerisinde ferah ve muhteşem bir görüntü içerisine alacaktır.

 

YAPAY KAPLAMA TUĞLASI ÇEŞİTLERİ

Yapay kaplama tuğlası çeşitleri ve renkleri için Ataşehir ilçesindeki showroom mağazamıza gelerek görebilirsiniz. Mekanlarınız da neler yapabileceğimiz konusunda tecrübelerimizi ve fikirlerimize sizlere sunmaktan kıvanç duyacağız. Artpietra kültür tuğlası en uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla Arkhestone Duvar Kaplamaları olarak İstanbul’da hizmet vermekteyiz.

 

ARTPİETRA YAPAY TUĞLA

Arkhestone ; Artpietra yapay tuğla, kültür tuğlası, dekoratif tuğla, kaplama tuğla uygulamasını yapmaktayız. Tuğla Duvar kaplama ve Tuğla Duvar uygulama imalat.

 

YAPAY TUĞLA KULLANIM ALANLARI

İç Mekan ve Dış cephe kaplama İstanbul’un Her İlçesine Hizmet Vermekteyiz.

Sosyal yaşantımızda sıklıkla gittiğimiz mekanlar da; mağazadükkaneviş yerivillaStüdyo Daireler, Bungalov evler, RestourantKafeOtelAvmBarKütüphaneOkulDershaneBankaÇağrı MerkezleriGüzellik merkeziKuaför SalonlarıCall CenterToplantı OdasıŞömineDüğün salonuFuar StantlarıSinema salonlarıKonferans salonları vb. alanlarda ve dış cephe yapay taş duvar kaplamaları kullanılmaktadır.

Kısacası doğallık ve estetiğin bir arada olabileceği ve hayal gücünüzün hitap eden tüm mekanlarınızda doğal kaplama tuğlası duvar dekorasyonlarını tercih edebilirsiniz.

Arkhestone İletişim

Teklif için iletişime geçiniz.

info@arkhestone.com

 

Sosyal Medya Hesaplarımız

” İstanbul’da Yapay tuğla denilince akla gelen tek marka ”
Arkhestone Duvar Kaplamaları

Daha fazlası için Bizimle iletişime Geçiniz.
WhatsApp
Merhaba
Merhaba
Call Now Button