a
"Hayellerinize yaratıcılık katıyoruz …''
"Geçmişten günümüze gelen doğallık … ''
Doğal malzemelerle sıcak bir atmosmfer için Arkhestone sizleri bekliyor…
Instagram
Sosyal Medya
Bizimle İletişime Geçiniz
[contact-form-7 id="982" title="İletişim formu 1"]

Yapay Tuğla Authentic Brick

Dekoratif Yapay Tuğla, Authentic Brick 4 farklı renk ile üretilmektedir.
Proje ve uygulama detayı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Authentic Brick Dokuları

OLD BRICK

THIN BRICK

DEKORATİF YAPAY TUĞLA – AUTHENTİC BRİCK

Dekoratif Yapay Tuğla 7 farklı renk ve doku ile üretilmektedir. Yunan antik mimarisinden esinlenerek yapılan Authentic Brick Dekoratif kültür tuğlası duvar kaplama uygulama alanları evofis , mağazavillakır evikaferestorankuaförpastaneGüzellik merkeziSpor salonu,otellobiokulkongre merkezibankasinema salonlarıgece kulüpleriFuar standlarıMobilya mağazalarımimari ofislerhastane dekorasyonu gibi her türlü mekanda kullanılır. Mekana şıklık, doğallık ve estetik kazandırır. Park, bahçe duvarlarında, iç ve dış cephe kaplamalarında, iç mimari dekorasyonşömine uygulamalarında, koridordatv ünitesi arkasındayatak odasındateras duvarlarında huzurlu sakin sağlıklı doğal mekanlar ortaya çıkıyor.
Dekoratif Kültür Tuğlası, Authentic Brick 7 farklı renk ile üretilmektedir.
Proje ve uygulama detayı için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

YAPAY TUĞLA – AUTHENTİC BRİCK

Authentic Brick, eski yapıdarda bina dış cephe duvarlarında görmüş olduğunuz dolu tuğla malzemeleri ile duvar örgü işlemi yapılmaktaydı. Günümüz mimarisinde iç mekan tasarımları ve dış cephe giydirmelerinde kaplama tuğlası olarak adlandırılan ürünler kullanılmaktadır. Yapay tuğla ya da dekoratif kültür tuğlası olarakda adlandırılmakta olan dekorasyon tuğlaları ile cepheleriniz renklenmektedir.  Yapay tuğlalar içeriğinde kanserojen madde içermemektedir. İnsan sağlığına zarar verecek maddeler bulunmamaktadır. Çimento ve kum renk pigmentleri ile birleştirilerek duvar kaplaması haline gelmiştir. Geçmişten günümüze bizlere bırakılan bir mirastır. Authentic Brick bu dönem mimarisinden günümüze kadar gelmiştir. Artpietra Dekoratif Kültür Tuğlası, Authentic Brick ile eski tuğla görünümlü yeni iç mimari tasarımları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Artpietra Kültür Tuğlası, Authentic Brick dekoratif tuğla ve yapay tuğla olarak da bilinmektedir.

Dekoratif tuğla duvar kaplama ile eşsiz ve sıra dışı mekanlar tasarlamak sizin elinizde. Authentic Brick sıcaklığı ile mekanlarınıza değer katmak çok kolay. Kimi zaman arkadaşlarınızla sohbet ederken bir kafe duvarında kimi zaman yemek yediğiniz restorant iç ve dış duvar kaplaması olarak hep karşınızdayız. Sıcacık yuvanızda, ailenizle birlikte televizyon izlerken tv ünitesi arkasına tuğla duvar kaplama ile hep yanınızdayız.

AUTHENTİC BRİCK

Dekoratif tuğla ya da Artpietra Dekoratif Kültür Tuğlası, Authentic Brick çimento, pomza, kum karışı olup, renk pigmentleri ile karıştırılarak üretilmektedir. Beton esaslı bir ürün olup, içeriğinde kansorejen madde bulunmamaktadır. Artpietra kültür tuğlası uzun ömürlü ve güvenle kullanabileceğiniz bir üründür. Dekoratif tuğla duvar kaplama Authentic Brick ortalama et kalınlığı 1,5 cm olup, 1 m2 ağırlığı 22 kg/m2 dir. Boyutları klasik tuğla boyutlarından biraz büyüktür. İngiliz sitilinde ve Loft mimarisi planlanan iç ve dış cephe kaplamalarında kullanılmaktadır. Authentic Brick 7 farklı renk AmbarAscuasGrisAntracitaCombo 1Combo 2 ve Combo 3 olarak farklı renk ve karakterdedir. Artpietra Kültür tuğlası çeşitleri ve Artpietra Kültür tuğlası modelleri için bizi ziyaret edebilirsiniz. En uygun fiyat ve Artpietra Kültür tuğlası uygulama hizmeti ile İstanbul ilinde hizmet vermekteyiz.

Proje bazlı ürün ve uygulama için fiyat teklif alınız…

ARKHESTONE DUVAR KAPLAMALARI

Teklif için iletişime geçiniz.

info@arkhestone.com

 

Sosyal Medya Hesaplarımız

” İstanbul’da Yapay tuğla denilince akla gelen tek marka ”
Arkhestone Duvar Kaplamaları

Daha fazlası için Bizimle iletişime Geçiniz.
WhatsApp
Merhaba
Merhaba
Call Now Button