a
"Hayellerinize yaratıcılık katıyoruz …''
"Geçmişten günümüze gelen doğallık … ''
Doğal malzemelerle sıcak bir atmosmfer için Arkhestone sizleri bekliyor…
Instagram
Sosyal Medya
Bizimle İletişime Geçiniz
[contact-form-7 id="982" title="İletişim formu 1"]

Şahtaş % 100 El Yapımı Kaplama Tuğlası
( Handmade Brick )

*Yeni doğal tuğla ürünlerimizi görmek için www.arkhestone.com adresimizi ziyaret edin.

Doğal Tuğla doku ve görselleri

No Images.
Please upload images in images manager section. Click on Manage Images button on the right side of the gallery settings.

Şahtaş Doğal Kaplama Tuğlası

Şahtaş doğal kaplama tuğlası  yüzyıllardır inşaat sektörünün vazgeçilmez süsleme malzemesi olarak kullanılmaktadır. Bu sebeple eski çağlardan bu yana kullanılan bu yapı malzemesi bir çok türde karşımıza çıkmaktadır. Kaplama Tuğlası olarak klinker tuğla tarzında doğal tuğla uygulaması ve görselleri için tıklayınız…

Şahtaş Doğal Kaplama Tuğlası Fiyatları

Şahtaş doğal kaplama tuğlası günümüzde ise gelişen mimarinin ve yeni fikirlerin odak noktası olmaktadır. Görselliğiyle ve doğal yapısı ile bir çok projede ve insanların zihninde yer almaktadır. Son zamanlarda cafe, restaurant ve otellerde sıklıkla karşımıza çıkmakta olan dekoratif el yapımı doğal tuğla sizlere eşsiz bir görsel şölen sunmaktadır.

Şahtaş Doğal Kaplama Tuğlası

Her geçen gün doğalığa ve eski yapılara olan özlemin artması sonucu aşırı kentleşme günümüzde Şahtaş doğal kaplama tuğlası ve doğallık fazlaca rağbet görmektedir. İç ve dış mekanlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde evinizde, salonunuzda, banyonuzda, antrenizde ya da iş yerinizde görsel güzellik ve enerji ile kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz. Şahtaş doğal kaplama tuğlası uygulama itibari ile kısa zamanda yaşam alanınızda size bambaşka bir görsellik kazandırarak sizleri bir nebze de olsa şehirleşmenin ve doğallıktan uzak yapıların içerisinde ferah ve muhteşem bir görüntü içerisine alacaktır.

Şahtaş doğal kaplama tuğlası ortalama olarak 70 TL ile 90 TL arasında değişmektedir.

Şahtaş Doğal Kaplama tuğlası

Ürünlerimiz % 100 El Yapımı olup ŞAHTAŞ DEMİR ÇELİK ve TOPRAK SANAYİ A.Ş. tarafından İzmir Torbalı da tamamen insan gücü ve emeği ile üretilmektedir. Marmara Bölgesi Ana Bayiisi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Şahtaş doğal kaplama tuğlası toprak, kil ve değerli madenlerle 1200 derece fırınlarda pişirilerek yapılmaktadır. Şahtaş doğal kaplama tuğlası taban tuğlası, çatı kiremiti, sırlı karo, sırlı seramik, terracotta, zemin tuğlası vb. tamamen el yapımı olarak üretilen dekoratif ürünler üretmektedir.
Diğer bir değişle El yapımı doğal tuğla,restorasyon tuğlası,kaplama tuğla,terracotta, toprak, antik, rustik, harman tuğla klinker tuğla olarak da bilinmektedir.

Şahtaş Doğal Kaplama tuğlası

Şahtaş doğal kaplama tuğlası, renkleri ve çeşitleri için Ataşehir ilçesindeki showroom mağazamıza gelerek görebilirsiniz. Mekanlarınız da neler yapabileceğimiz konusunda tecrübelerimizi ve fikirlerimize sizlere sunmaktan kıvanç duyacağız. Şahtaş doğal kaplama tuğlası uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla Arkhestone Duvar Kaplamaları olarak İstanbul’da hizmet vermekteyiz.

Şahtaş Doğal Kaplama Tuğlası Fiyatları

Arkhestone ; Şahtaş doğal kaplama tuğlası, restorasyon tuğlası,kaplama tuğla,terracotta,toprak tuğla,antik tuğla, rustik tuğla, harman tuğla klinker tuğla uygulamasını yapmaktayız.
Arkhestone Duvar Kaplamaları
3004 Cadde No:.109/B
Ataşehir İstanbul
0216 3 244 244
0538 401 31 64

Daha fazlası için Bizimle iletişime Geçiniz.
WhatsApp
Merhaba
Merhaba
Call Now Button