a
"Hayellerinize yaratıcılık katıyoruz …''
"Geçmişten günümüze gelen doğallık … ''
Doğal malzemelerle sıcak bir atmosmfer için Arkhestone sizleri bekliyor…
Instagram
Sosyal Medya
Bizimle İletişime Geçiniz
[contact-form-7 id="982" title="İletişim formu 1"]

Dekoratif Tuğla Duvar Dokuları

Dekoratif Tuğla Duvar Dokuları

 

Evlerin şık güzel ve gösterişli olmasını kim istemez ki. Elbette herkesin hayalindedir dekoratif bir şekilde dizayn edilmiş özel kaplamalar ile tasarlanmış ve kaliteli malzemelerden yapılan bir evde yaşamayı. Gösterişli mutfaklarda yemek yemeyi, duvarlarını özel kaplamalarla süslenmiş salonda oturmayı. Aslında hayallerin gerçeğe dönüşmesi çok kolay oldu. Herkes oturduğun evin duvarlarını özel duvar taşları modelleri ile döşeyerek şık ve estetik görünüm elde edebilirler aslından Bunun için tek yapılması gerek kaplama duvar taşları seçiminde bulunmaktadır.

 

Eskidiğini düşündüğümüz mekanımızı eskiden salon vb. gibi yerlerin duvarlarını duvar kağıtları ile süsleyerek hoş bir görüntü yaratmaya çalışırlar. Fakat duvar kağıtları zaman geçtikçe eskiyerek duvardan kalkar etrafa çirkin bir görüntü saçardı. Sonra onu kaldırarak tekrar yerine yenisi getirilerek tekrar duvar kağıtları ile kaplanır. Ama şimdi duvar kağıdı salon süslemelerinde çoktan yerini kaybetti. Duvar kağıtlarının tahtını dekoratif tuğla duvar dokuları modellerine bıraktı.

 

Dekoratif Tuğla Duvar Dokuları

 

Salon ev dekorasyonlarında günümüz zaman diliminde hayal gücünde sınır ve model tanımıyor. Geçmiş yıllarda çok popüler olan duvar kağıtlarının şimdi ise yüzüne bakılmaz hale geldi neredeyse. Onun yerine kullanılan salon duvarı taş kaplamalar duvar kağıtlarını çoktan unutturdu. Çünkü salon duvarı taş kaplamalar salona ayrı bir atmosfer yaramaktadır. Salon duvarı taş kaplama çeşitleri duvar örnekleri renkli veya tek tip taşlardan oluşmaktadır. Duvarın bir bölümünü kaplayan duvar taş kaplamaları özellikle salon dekorasyonların da en çok tercih edilmektedir.

 

Salonlarına taş kaplamalar ile dekorasyon yapmak isteyenler salon duvarlarını bir bölümünü düz taş veya renkli taşlardan oluşan kaplama tekniği ile hoş bir görüntü elde edebilirler. Duvar taş kaplamalar kültürel motifler içeren taşlardan oluşmaktadır. Bu sayede salonlara şık ve otantik bir görünüm sağlıyor. Taş kaplamalar sağlam olduğu için yıllarca kullanılabilir oldukça da uzun ömürlüdür.

 

Duvar kağıdında yaşanan yırtılma çizilme gibi sorunlar kullanan kişini canını bir hayli sıkmakta ve maddi açıdan da çok pahalıya gelmektedir.Taş kaplamayı bir kere yapmanız durumunda uzun yıllar kullanabilirsiniz. Duvar taş kaplamalarını sadece salonlarınız için değil yaşadığınız evin her yerine yaptırabilirsiniz.

 

Arkhestone ve Dekoratif tuğla kaplamaları, Dekoratif Tuğla duvar kaplama; Doğanın milyonlarca yılda oluşturduğu dokuyu, güzellik ve estetiği bütün detayları ve ; Dekoratif Tuğla Fiyatları Renklerini yaşam alanlarınıza getiriyor. Bahçe duvarları, dış cephe, Kır evleri, villalar, otantik bir restoran, şık bir ofis, güzel bir duvar, bir şömine, istiyorsanız; Tuğla Kaplama ve Dekoratif Tuğla, Bahçe Kenar duvarları, dış cephe, dekoratif tuğla kaplama, uygulamaları, iç cephe, duvar taş panelleri, villa bahçe duvarları, villa dış cephe kaplamaları, villa iç dekorasyon ve tasarımı, tuğla kaplama panelleri, şömine dekoratif tuğla kaplama uygulamaları, tv ünite arkası panel kaplama, dekorasyon, iç mimari iç mekân dekorasyon kültür tuğlaları.

Dekoratif Tuğla ve Panel Kaplamalarını keşfedin.
Dekoratif tuğla panel kaplamaları, dekoratif tuğla, tuğla kaplama, tuğla duvar kaplama, dekoratif tuğla panelleri, kültür tuğlası, tuğla duvar panelleri, tuğla duvar kaplama, tuğla duvar, bahçe tuğla duvar kaplama, dış cephe tuğla kaplama, bahçe duvar tuğla kaplama, iç cephe tuğla kaplama, dış cephe tuğla kaplama, antik tuğla kaplama, Osmanlı tuğla, İstanbul tuğla, antik tuğla uygulama, tuğla duvar kaplama fiyatları, tuğla duvar dekorasyon ile siz müşterilerimizin, talepleri doğrultusunda her türlü proje ve tasarım çözümleri ile hizmetinizdeyiz. Antik Tuğla Kaplama Olabildiğince değişik formda taşların bir araya gelmesiyle elde edilen bu duvar kaplamasının Sıcak mekânlara ne kadar çok şey katacağını görebilirsiniz.

Antik tuğla, bahçe duvar taşları, dekoratif duvar kaplama, dekoratif duvar paneli, dekoratif duvar taşı, dekoratif paneller, dekoratif taş, dekoratif taş duvar, dekoratif taş panel, dış cephe taş, dış cephe taş kaplamaları, duvar dekorasyon, duvar panel kaplama, duvar taş panel, duvara taş döşeme, eski tuğla, ev duvar dekorasyonu, harman tuğla, iç dekorasyon, iç mekân taş kaplama, duvar kaplama panelleri iç mimari, kültür taşı, panel taş, suni taş kaplama, taş dekorasyon, Taş duvar paneli, taş görünümlü duvar, taş görünümlü duvar kaplamaları, taş görünümlü paneller, taş panel, yapay tuğla kaplamaları.
Firmamız toptan ve perakende satış yapmakta olup, projelerinizi uygulama bazında veya anahtar teslim olarak gerçekleştirilmektedir.
Tecrübeli ustalarımız ve ekiplerimiz ile hizmetinizdeyiz.

No Comments

Leave a Reply

Daha fazlası için Bizimle iletişime Geçiniz.
WhatsApp
Merhaba
Merhaba
Call Now Button