a
"Hayellerinize yaratıcılık katıyoruz …''
"Geçmişten günümüze gelen doğallık … ''
Doğal malzemelerle sıcak bir atmosmfer için Arkhestone sizleri bekliyor…
Instagram
Sosyal Medya
Bizimle İletişime Geçiniz
[contact-form-7 id="982" title="İletişim formu 1"]

ARTPİETRA DEKORATİF KÜLTÜR TAŞI – VALLE

Artpietra dekoratif kültür taşı Valle modeli iri yapısıyla enli çıta kayrak taşı dokusundadır. İster derzli ister yığma uygulama olsun her iki taş duvar uygulaması için idealdir. Üç faklı renkte üretilmekte olan kültür taşı pizzara modeli iç ve dış mekan tasarımların vazgeçilmezi olmuştur. Artpietra dekoratif kültür taşı Valle ; Valle Kültür taşı 3 farklı renk ve birbirinden farklı dokular ile üretilmektedir. VL 2915 Valle Marron VL 2963 Valle Gris ve VL 2951 Valle Oro olarak adlandırılmaktadır.

 

ARTPİETRA DEKORATİF KÜLTÜR TAŞI– VALLE

Dış cephe kaplama malzemesi olarak kullanılmakta olan Artpietra dekoratif kültür taşı Valle ile ister Tv ünitesi arkasına taş duvar kaplama, isterseniz bir Villa cephe kaplama malzemesi olarak kullanabilirsiniz. Villa dış cephe kaplama ile ilgili kafamızda soru işareti oluşturan ve bir seçim yapmamızı gerektiren en önemli öge de tabii ki dış cephe kaplama uygulama tarzı ve kullanılacak olan renklerdir. Bugün artık mimari teknolojilerin de gelişmesiyle, evlerin içlerinde daha konforlu bir yaşam sürebilmek için bina duvarları da çıplak bırakılmıyor ya da eskisi gibi yalnızca bir sıva ve boya ile kaplanmıyor. Farklı dış cephe kaplama modelleri ile, farklı malzeme ve sistemlerle dış cephelere ek olarak monte edilen kaplamalar uygulanıyor. Bu kaplamalar gelişen mimari teknolojinin de getirisiyle oldukça hafif oldukları için de binanın mimari yapısına bir zarar verecek bir ağırlık oluşturmamaktadır.

Dekoratif kültür taşı dış cephe kaplamaları bir binanın giydirme uygulaması için düşünülebilecek en üst düzey seçenek olarak görülebilir. Diğer giydirme seçenekleri ile kıyaslandığı zaman hem zahmetli ve zor hem de pahalı bir uygulama olduğu için yüksek katlı binalarda pek tercih edilmez ancak lüks bir müstakil evin çehresini de baştan aşağı değiştirebilecek bir dekoratif kaplama seçeneğidir. Doğal taş kaplamanın pahalı olmasının ve zorluğunun en önemli sebebi ağırlığıdır. Ağırlık hem iş gücü ve emek maliyetini arttırır, hem de mimari planlamaların çok daha titizlikle yapılmasını gerektirir.  Artpietra dekoratif kültür taşı Valle dekoratif taş veya yapay taş olarak da bilinen bu taşlar, çimento, pomza ve kumdan üretilen ve doğal taşlardan seçilerek silikon kalıplara dökülerek imal edilen farklı renk ve boyutlarda taşlardır. Doğal taşlardan daha hafif ve daha kalıcı renklere sahip olan bu kültür taşı uygulama yapılacak olan zemine flexi özellikli yapıştırma harcı ile kolayca uygulanabilir.

 

ÖNCEKİ ÜRÜN

SONRAKİ ÜRÜN

 

Daha fazlası için Bizimle iletişime Geçiniz.
WhatsApp
Merhaba
Merhaba
Call Now Button