a
"Hayellerinize yaratıcılık katıyoruz …''
"Geçmişten günümüze gelen doğallık … ''
Doğal malzemelerle sıcak bir atmosmfer için Arkhestone sizleri bekliyor…
Instagram
Sosyal Medya
Bizimle İletişime Geçiniz
[contact-form-7 id="982" title="İletişim formu 1"]

Artpietra Dekoratif Kültür Taşı -Rio

Artpietra dekoratif kültür taşı Rio modeli dere ve nehir taşı dokusundadır. İster derzli ister yığma uygulama olsun her iki taş duvar uygulaması için idealdir. İki faklı renkte üretilmekte olan kültür taşı rio modeli Bahçe duvarları, havuz başı ve Villa istinat duvarları için ideal bir duvar dekorasyonu malzemesidir. Artpietra dekoratif kültür taşı Rio; Rio Perla- RI 2515, Rio Combo– RI 2553 olarak adlandırılmaktadır.

Artpietra Dekoratif Kültür Taşı -Rio

Kültür taşları da son zamanların en çok kullanılan dekoratif duvar kaplamalarından olmuştur. Özellikle kültür taşları cafelere, hastanelere, okullara, evlere, işyerlerine ve dilediğiniz tüm mekanlara uygulanabilir. Dekoratif kültür taş kaplamaları kategorisinde Amorfo kültür taşı, Pizzara kültür taşı, Roca kültür taşı, Montuno kültür taşı gibi çeşitli taş modelleri vardır. Hepsinin de havası görüntüsü fiyatları uygulamasına göre değişiyor. Siz siz olun bu uygulamalara fotoğraftan görüp karar vermeyin, taşları ve kaplamaları ofisimiz de görüp karar vermeniz sizin için daha verimli olacaktır.

Artpietra dekoratif kültür taşı Rio evlerde ve ofislerde doğal bir görünüm elde edilmesi açısından dekoratif amaçla kullanılan taş kaplama modelleri tüm iç ve dış zeminlerde şık bir görünüm sağlamak isteyenlerin tercihi.

Düzgün ve köşeli yapısıyla farklı boyutlarda olan kaplamalar, ev ve iş yerlerine modern ve farklı bir tarz katıyor. Duvarların alışılagelmiş görünümden sıyrılmanızı sağlayan taş kaplama türlerinin kültür, kültür tuğlası, doğal görünümlü taş duvar çeşitleri bulunuyor. Doğal Görünüm Sağlar Taş kaplama veya tuğla duvar görünümü veren modeller, evinizin duvarlarına yıllar önce örülmüş ve eskimiş taş duvar havası katıyor. Birçok farklı tasarımı bulunan bu panellerin üretimi ise doğal taşların dokusuna sahip.

Doğal taş kaplama ciddi bir emek harcamanızı gerektiren bir dekorasyon çeşididir. Aynı görünümü taş kaplama duvar kağıtları ile de vermenize olanak sağlayan birçok firma, dokuya önem vermeyen ancak taş görüntüsünü yeterli bulan müşteriler için geniş ürün yelpazesi sunuyor. Artpietra dekoratif kültür taşı Rio en çok tercih edilen taş modelleri arasında pizzara, amorfo ve rosa kültür taşı modelleri gelirken birçok renk seçeneğiyle de evinizin ve iş yerinizin dekorasyonunda sizlere zevkinizi yansıtma fırsatı veriyor.

Kaplama Yıllarca Dayanır Duvarlarda şık bir görünüm sağlamasının yanında taş kaplama, 3D kabartma tablolar, taş kaplama TV ünitesi, banyo ve mutfak dekorasyonu ve dış cephede de dekoratif amaçlı malzeme olarak birçok yerde göze çarpıyor. Taş kaplama, tamamen doğal taşlardan üretildiğinden renk bozulması veya çatlama meydana gelmemesi nedeniyle, duvar kağıdı veya boyadan çok daha dayanıklı olmasıyla yıllarca kullanılabilir.

Taş Kaplama Nasıl Yapılır?

Öncelikle duvar ölçüsü alınır. Taş kaplama yapılacak duvara ne kadar ürün alınacağının hesaplaması ise duvarın yükseklik ve eni ölçülerek, ortaya çıkan metrekare üzerinden yapılır. Artpietra dekoratif kültür taşı Rio bahçe istinat duvarı ya da havuz kenarlarındaki duvar süslemelerinde tercih edilmektedir.

Daha sonra duvar kazınır ve işleme başlanır. Paketler halinde satılan kültür taşları yerleştirirken duvarda yer alması istenilen şekilde yere serilir. Renk uyumuna göre sıralandıktan sonra yarım saat bekletilir. Yapıştırılmasında ise mermer silikonu ya da toz yapıştırıcı kullanılır. Doğal bir görünüm sağlamak amacıyla da üzerine sprey vernik cila atılarak tamamlanır. Dekoratif doğal taşlar, fileli ve filesiz olarak iki ayrı kategoride sınıflandırılır.

Ebatları kibrit kutusundan küçük olan doğal taşlar, filelere belli tekniklerle dizilerek yapılır. Birbirine geçmeli olan taşlar, plakalar halinde üretilir. Büyük taş parçalarından oluşan taş kaplama filesiz duvarlara yapıştırılır.

 

ÖNCEKİ ÜRÜN

SONRAKİ ÜRÜN

 

Daha fazlası için Bizimle iletişime Geçiniz.
WhatsApp
Merhaba
Merhaba
Call Now Button