a
"Hayellerinize yaratıcılık katıyoruz …''
"Geçmişten günümüze gelen doğallık … ''
Doğal malzemelerle sıcak bir atmosmfer için Arkhestone sizleri bekliyor…
Instagram
Sosyal Medya
Bizimle İletişime Geçiniz
[contact-form-7 id="982" title="İletişim formu 1"]

ARTPİETRA DEKORATİF KÜLTÜR TAŞI -PUEBLO

Artpietra dekoratif kültür taşı Pueblo modeli iri yapısıyla kesme kayrak taşı dokusundadır. Yapısı gereği derzli uygulamalar için uygundur. Dört faklı renkte üretilmekte olan kültür taşı Pueblo modeli iç ve dış mekan tasarımların vazgeçilmezi olmuştur. Artpietra dekoratif kültür taşı Pueblo ; PB 2815 Pueblo Borgana, PB 2863 Pueblo Ora PB 2863 Pueblo Gris ve PB 2851 Pueblo Perla olarak adlandırılmaktadır.

 

 

ARTPİETRA DEKORATİF KÜLTÜR TAŞI -PUEBLO

Dekorasyonu tamamlayacak görüntülerin en önemlisi duvar kaplamalarıdır. Yaşadığımız yerleri süsleyen, daha farklı hale getiren duvar dekorasyonlarından bir tanesi taş kaplamadır. Hijyen konusunda çok kullanışlı ve güvenilir bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. İsteğe bağlı olarak yazlık, müstakil, villa tipi evlerde de dış cephe kaplamalarında da çok hoş bir görünüm oluşturmaktadır. İşletmelerde son derece etkileyici bir hava yaratarak müşterilerin gözüne hitap etmeye taş kaplama seçenekleri kullanılmaktadır. Artpietra dekoratif kültür taşı Pueblo hem dekoratif açıdan çok şık bir görüntü oluşturur, hem de bulunduğu yere ağır bir hava kazandırır. Yapılara faydası da oldukça fazladır, hem yalıtım hem de boya konusunda zahmetsiz olmasıyla bilinmektedir. Kullanım ömrü ve yapıların direnci için de çok yararı bulunmaktadır. Nemin fazla olduğu yapılarda da oldukça iyi bir alternatiftir. Doğal taşları artık pek çok yerde paketler halinde bulabilmek mümkündür. Son zamanlarda çok fazla tercih edilen taş kaplamalar doğru seçildiğinde dekorasyonda büyük değişimlere sebep olmaktadır. Bu işin püf noktalarının başında kaplama yapılacak alanların hazırlanmasıdır. Düzgün bir alana döşeme işlemi yapmak her zaman daha sağlıklıdır.

Profesyonel bir ekip, öncelikli olarak buna dikkat edecek ve eşyaları korumak adına gereken korumayı da sağlayabilecektir. Ardından alçı ve boya kullanılmaktadır. Alana çentikleme yapıldıktan sonra oluşan tozun temizlenmesi de önemlidir. Taş döşemeye böylelikle geçilmiş olur. Döşeme yapılacak alana kaç metrekare taş gideceği hakkında bilgi sahibi değilsek, duvar ölçüsünü alabiliriz. Taşların doğal olması sebebiyle, renklerde ton farklılıkları ile karşılaşmak mümkün olacaktır. Taş dizilimi renk tonlarına göre yapılırsa, daha güzel bir görüntü elde edilebilir. Taşlar paketlerden çıktıktan sonra yarım saat kadar dinlenirse daha doğru olacaktır. Yapıştırma işlemi için toz yapıştırıcılar ya da mermer için kullanılan silikonlar da tercih edilebilir. Artpietra dekoratif kültür taşı Pueblo ile ilgili sormak istediğiniz her şey için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

ÖNCEKİ ÜRÜN

SONRAKİ ÜRÜN

 

Daha fazlası için Bizimle iletişime Geçiniz.
WhatsApp
Merhaba
Merhaba
Call Now Button