a
"Hayellerinize yaratıcılık katıyoruz …''
"Geçmişten günümüze gelen doğallık … ''
Doğal malzemelerle sıcak bir atmosmfer için Arkhestone sizleri bekliyor…
Instagram
Sosyal Medya
Bizimle İletişime Geçiniz
[contact-form-7 id="982" title="İletişim formu 1"]

Artpietra Dekoratif Kültür Taşı – Montuno

Artpietra dekoratif kültür taşı Montuno modüler yapısıyla doğal kayrak taşı dokusundadır. Derzsiz uygulamalar için üretilmiştir. Dört faklı renkte üretilmekte olan kültür taşı Montuno modeli iç ve dış mekan tasarımların vazgeçilmezi olmuştur. Artpietra dekoratif kültür taşı Montuno; Montuno Travertino- MN 2615, Montuno Marron- MN 2653Montuno Gris- MN 2663 ve Montuno Antracita – MN 2678 olarak adlandırılmaktadır.

Artpietra Dekoratif Kültür Taşı – Montuno

Estetik bakış açımız, kendini özellikle evlerimizde belli eder. Ev dekorasyonunda kullandığımız malzemeler, evimizin çehresini oldukça değiştirir ve güzelleştirir. Evlerimize bazen zevkimize göre en güzel döşemeyi yapmak, en güzel eşyaları almak ve en güzel şekilde dizayn etmek isteriz. Neden istemeyelim ki? Hayatımızın en önemli bölümünü geçireceğimiz yer evimizdir.

Taş duvar kaplama ise işte tam burada devreye giriyor. Son günlerde özellikle evlerde kullanılmaya başlanan taş duvar kaplama trendi gitgide yükseliyor. Doğanın en güzel parçalarının bir simülasyonu olan taş duvar kaplama, hem hissettirdiği doğa ile iç içe olma duygusu, hem de yapıldığı ortama kattığı elit bir hava ile son dönemlerin en sevilen mimari trendi olmayı başardı. Gördüğü yoğun talep ile taş duvar kaplama trendi, pazardaki payını gittikçe arttırdı ve artık çok çeşitli modelleri ile alıcısının göz zevkine hitap etmek üzere piyasaya sunuldu.
Pekiyi taş duvar kaplama sisteminde kullanılan materyaller nelerdir? Bu trendde her zevke hitap eden modeller bulmak mümkündür. Tuğladan doğal taşlara, kültür taşından betona çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan taş duvar kaplamada, aynı zamanda panel sistemi de kullanılmaktadır. Bu sistemde ihtiyaç olan tek şey sizin estetik bakış açınızdır. Artpietra dekoratif kültür taşı Montuno doku ve modellerimize bakarak ilham alabilirsiniz.

Taş duvar kaplama sistemleri, genellikle gerçek taşlardan üretilmez ancak dokunulduğunda gerçek taş hissi verir ve baktığınızda gerçek taştan çoğunlukla ayırt edemezsiniz. Işığa karşı dayanıklıdır ve renkler üzerinde solma gerçekleşmez, ancak gerçek taşlarla aralarında ton farkı bulunabilir.

Taş duvar kaplama dendiğinde her ne kadar ağır ve çok sert malzemelerden üretildiği düşünülse de, aslında ince ve hafif malzemelerden üretilmiştir ve montajı çok kolaydır. Kaplamanın yapılmasını istediğiniz alana bir panel şeklinde ve dübeller yardımı ile çok kısa sürede montajının gerçekleştiğini görecekseniz.

Evinizde doğanın esintilerini hissetmek ve huzurlu bir ortama sahip olmak isterseniz, taş duvar kaplama tercihini düşünmenizde fayda var. Temizlenmesi de oldukça kolay olan taş duvar kaplama ile evinizde şık bir hava oluşacak ve her gün bir an önce evinizdeki bu huzur dolu ortama kavuşmak isteyeceksiniz. Artpietra dekoratif kültür taşı Montuno uygulaması derzsiz olduğundan temizlik açısından da en çok tercih edilen taş duvar kültür taşı olmuştur.

 

ÖNCEKİ ÜRÜN

SONRAKİ ÜRÜN

 

Daha fazlası için Bizimle iletişime Geçiniz.
WhatsApp
Merhaba
Call Now Button