a
"Hayellerinize yaratıcılık katıyoruz …''
"Geçmişten günümüze gelen doğallık … ''
Doğal malzemelerle sıcak bir atmosmfer için Arkhestone sizleri bekliyor…
Instagram
Sosyal Medya
Bizimle İletişime Geçiniz
[contact-form-7 id="982" title="İletişim formu 1"]

Artpietra Dekoratif Kültür Taşı – Corte

Artpietra dekoratif kültür taşı Corte modüler yapısıyla doğal kayrak taşı dokusundadır. Derzsiz uygulamalar için üretilmiştir. Dört faklı renkte üretilmekte olan kültür taşı Corte modeli iç ve dış mekan tasarımların vazgeçilmezi olmuştur. Artpietra dekoratif kültür taşı Corte; Corte Travertino- CR 2415, Corte Marron- CR 2453Corte Gris- CR 2463 ve Corte Antracita – CR 2478 olarak adlandırılmaktadır.

Artpietra Dekoratif Kültür Taşı – Corte

Taş Duvar

 

Şık Duruşlar İçin Farklı Desenler

Uzun zamandır sokak modasında yer alan taş duvar modası evlere, iş yerlerine de girdi. İş yerlerinin karşılama alanları, ofis içleri ve evlerin bir ya da bir kaç duvarını kaplamak son zamanlarda dekorasyon alanında en çok yapılan uygulamalar arasında yer alıyor. Firma olarak tüm duvar örme işlemini üstlenerek bu alanda bir danışmanlık hizmeti de veriyoruz.

Geniş taş seçenekleri ile mekanların dokusunu değiştirerek görsel bir şölen ortaya çıkarma konusunda bir dizi işlem yapıyoruz. Kullandığımız malzemelerin zaman içerisinde kırılmaması, ufalanmaması ya da çatlaması için taşların sağlam olarak temin edilmesi ve mekanlara taşınması için özel bir çaba harcıyoruz. Taşların zaten sert olan sağlam yapısı çok uzun yıllar boyunca aynı görünümü koruyacaktır. Taş duvar haline getirilen duvarlar için pek çok seçenek sunduğumuz için müşterilerimizin arzu ettiği yapı üzerinden hizmet alması mümkündür. Artpietra dekoratif kültür taşı Corte ile iç mekanlarınıza ağır bir ambians yaratabilirsiniz.

Amorfo kültür taşı modelinde çok büyük taşlar yer alır ve aralarda harç malzeme görünmez. Bu modelde bir yığma taş duvar gibi görünmesi için oluşturulurken renk olarak koyu renk bir görsel mevcuttur. Kahverengi, gri, siyah ve sarı renklerin geçiş yaptığı taşların her ortam için kullanılabileceğini söylemek mümkündür. Ürünlerimiz arasında yer alan bir diğer tasarım modeli ise Pizzara kültür taşı olarak adlandırılan ince uzun taş çeşididir. Füme rengin koyu bir tonuna sahip olan bu üründe ince ve kalın taşların birleştirilmesi ile oluşturduğumuz görünüm köy evlerinde ya da köy sokaklarında görülebilecek üst üste bir görünüm ortaya çıkarmaktayız.

Bu modelde de harç görülmüyor olması sade taş görünümünün mevcut olması önemlidir. İki ince taşın karşısına konulan bir büyük taş ile dengelenen düzgün yapı müşterilerimizin en çok hoşuna giden faktörler arasında yer alıyor.

 Pek Çok Seçenek İle Mekanların Canlandırılmasını Sağlıyoruz

Müşterilerimizin evlerine konuk olduğumuzda değişmesi gereken duvarların mekanın genel yapısına zarar vermeden sadece bir kademe önüne yerleştirilerek görsel tamamlanmış olur. Duvarın yıkılması ve yeniden taş duvar örülmesi söz konusu değildir. Taşlar ile duvarın önünü kapattığımız tasarımların arzu edildiği zaman tekrar duvarın kendi yapısına döndürülmesi mümkün olabilecektir. Roca dekoratif kültür taşı dokuları ismi ile sunduğumuz yumuşak taş görünümü renk bakımından da daha soft bir görünüme sahiptir. Bu modelde harç görünmez. Harcın daha arka katmanlarda kalması ile görsel bir farklılık oluşurken sağlamlığından asla taviz vermeden işlemlerimizi tamamlıyoruz.

Taş duvar modelleri içinde yer alan bir diğer farklı doku ise pizzara kültür taşı olarak geçen pütürlü yapıdaki taş modelimizdir. Bu tasarımı da her türlü mekana uygulayabiliyoruz. Renk olarak çok canlı koyu ve açık renk seçeneklerini sunuyoruz. Artpietra dekoratif kültür taşı Corte gibi pek seçenek ile müşterilerimizin gözüne hitap ediyoruz.

 

 Taşlar, Harçlar Uyum İçinde

Taş Duvar yaptırmak isteyen kullanıcılarımızın internet sitemiz üzerinden taşların yapılarını kontrol etmesinde yarar vardır. Rio kültür taşı modellerinin içerisinde bile pek çok farklı rengin olması nedeni ile mekanların canlı ve daha dolu görünmesi sağlanır. Beyaz taşların arasından görülen beyaz harçlar, sarıca modelinde yer alan sarı harçlar ve destan modelinde yer alan doğal harç rengi özel bir doku oluşturur. Mobilya rengine göre pırıltı seçeneği, duvar rengine göre ardıç modeli ya da kumsal modeli tercih edilebilir.

Tasarımlarda sürecin başından sonuna kadar işin içerisinde olarak dokuların usta bir şekilde üst üste getirilmesi ve mekan ile bütünleştirilmesi işlemlerinin tamamlanması ile mekanları müşterilerimize teslim ederiz. İşlem sonrasında iletilen geri dönüşler çok başarılı bir şekilde bu yolda ilerlediğimizi gösteren önemli unsurlardır.

Arkhestone Duvar Kaplamaları olarak; Artpietra dekoratif kültür taşı Corte ile hayalini kurduğunuz istediğiniz görünümü yaratmak için sizlere birçok seçenek sunar. Birbirinden özel doku ve modellerimizle duvarlarınızda farklı bir ambiyans yaratmak için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Kaplama tuğla modelleri ile ilgili sorularınız için mutlaka bizimle irtibata geçiniz. Kaplama tuğlanın asi, özgün ve doğal görünümü ile duvarlarınızda farklı bir etki yaratın. Ağırlık, drama ve özgünlüğü ekleyen bir stil oluşturun. Arkhestone satış mağazamızdan klasik veya modern restoranlar veya otel lobilerine, yaşam alanınızda birçok alanda kullanabileceğiniz model mevcuttur. Görselliğiyle ve doğal yapısı ile birçok projede ve insanların zihninde yer almaktadır. Cafe, Pastane, Bar, Mağaza, Ofis dekorasyonu, Ev dekorasyonu, Kuaför salonu, Güzellik merkezi, Konut ve villa dekorasyonu, Okul, Spor salonu dekorasyonu, Sosyal kültürel yapılarda, tarihi bina restorasyonlarında, iç ve dış cephe kaplama, Bahçe duvarları, Tv ünitesi arkasına duvar dekorasyonları tasarımlarında tercih edilmektedir.

 

ÖNCEKİ ÜRÜN

SONRAKİ ÜRÜN

 

Daha fazlası için Bizimle iletişime Geçiniz.
WhatsApp
Merhaba
Merhaba
Call Now Button