a
"Hayellerinize yaratıcılık katıyoruz …''
"Geçmişten günümüze gelen doğallık … ''
Doğal malzemelerle sıcak bir atmosmfer için Arkhestone sizleri bekliyor…
Instagram
Sosyal Medya
Bizimle İletişime Geçiniz
[contact-form-7 id="982" title="İletişim formu 1"]

Artpietra Dekoratif Kültür Taşı -Amorfo

Artpietra dekoratif kültür taşı Amorfo modeli iri yapısıyla doğal kayrak taşı dokusundadır. İster derzli ister yığma uygulama olsun her iki taş duvar uygulaması için idealdir. Dört faklı renkte üretilmekte olan kültür taşı amorfo modeli iç ve dış mekan tasarımların vazgeçilmezi olmuştur. Artpietra dekoratif kültür taşı Amorfo; Amorfo Perla- MR 2215, Amorfo Marron- MR 2253,  Amorfo Gris- MR 2263 ve Amorfo Antracita – MR 2278 olarak adlandırılmaktadır.

Artpietra Dekoratif Kültür Taşı – Amorfo

Evlerde rustik görünümlerin moda olması akımı sonrasında dekorasyon konusunda pek çok adım atıldı. İş yerlerinin ve ofislerinin bu tarz döşenmesi görsel anlamda bir farklılık oluştururken insanların özüne döndüğüne dair ruhsal rahatlamaları da bu tarz akımlara kişilerin kendisini daha rahat bırakması açısından önemli. Müşterilerimizin bu tür dekorasyon isteklerine özenle karşılık verirken mekanların eski ile yeninin uyumlu hale getirilmesi konusunda oldukça hassas davranıyoruz. Eski evlerde yapının temel malzemesi olarak kullanılan doğal taş, şimdilerde Artpietra dekoratif kültür taşı Amorfo markası ile duvar dekorasyonu olarak kullanılmaktadır.

Rustik görünüm; köy evlerinin duvarları sıva ile kaplamadan sadece tuğla ile örülerek bırakıldığı için bu görünüm eski havası verir. Rustik görünümde pek çok yan ürün olsa da en önemli unsurlardan bir tanesi taş duvar modelleri ile sağlanan görüntüdür. Müşterilerimizin bu istekleri sonrasında modele karar vermelerinin ardından söz verilen saat itibari ile mekana giderek en kısa sürede görsel değişiklik için ilk adımı atıyoruz. Artpietra Dekoratif kültür taşı Amorfo ile iç ve dış mekanlarınız için farklı renk seçenekleriyle süsleyebilirsiniz.

Kültür Taşı Duvar Modelleri

Firma olarak bu alanda pek çok seçeneğimiz olduğu için bu dekorasyonu düşünenlerin evlerinin diğer yapısına göre yaptırmak isteyecekleri modelde karar kılması gerekiyor. Dekoratif tuğla modelimiz kültür taşı duvar modelleri arasında en çok kullanılan ürünler arasında yer alıyor. Bu kategorinin içine giren Antik tuğla tasarımında gri ve füme renk arası bir renk ile her bir tuğlanın aynı boyutta olduğu uçlarının hafif birbirinden farklı olduğu bir tasarım oluşturulur.

İşlem sırasında tuğlanın harçtan daha önde olmasını sağlayarak tuğlaları daha da ön plana çıkarırız. Bu tasarımın yanı sıra arzu eden kullanıcılarımıza kırmızıya daha yakın bir renk seçeneği olan Harman modelini sunuyoruz. Bu tasarımda küçüklü büyüklü tuğlalar kullanıyoruz. Belli bir sıra ile konulan bu tuğlalar daha karmaşık bir görünüm isteyenlerin sıkça kullandığı bir seçenek. Authentic Brick modeli de Stick Brick modeline kıyasla daha açık renk olarak üretilmiş bir ürünümüzdür. Bu üründe kenarların daha oval bir kesime sahip olduğu görülür.

Old Brick ise üst kısmı daha çok yıpranmış görünüme sahip, üzerinde kırığa benzeyen oyuntuları olan bir modeldir. Thin Brick ise daha düzgün kesilmiş, görünüm olarak füme renk olup yer yer taşların üzerinde çizgilere sahip olan ama genel anlamda düzgün yüzeylere sahip olan bir modeldir. Tasarımların tamamını ustalıkla mekanların duvarlarına, kolonlarına uygulayarak mekanın havasını değiştiriyoruz.

Taş Duvar Modelleri

Sadece bir duvarı taş duvar modelleri ile süslemek günümüzde oldukça yaygın hale geldi. Bir odanın tamamını ya da mutfağın tamamını da kaplayan kişiler artık örme görünümlü duvarların şıklığının açık bir kanıtı durumundadır. Bu konuda her zevke uyan taş duvar modelleri üretilmiş olması da seçenekler arasından uygun olanların değerlendirilmesi konusunda bir avantaj sunuyor.

 

Firma olarak sunduğumuz taş duvar modelleri arasında yer alan bir diğer seçenek ise el yapımı tuğla modelleridir. Bu model içerisinde renk olarak ve boyut olarak pek çok farklı modelin yer alması neticesinde müşterilerimiz kararı deneyimimize dayanarak firmamıza bırakabilir. Bu alanda bir danışmanlık hizmeti verdiğimizi de rahatlıkla söylemek mümkündür. Beyaz ve kırmızı isimli modelin yanı sıra sarı ve siyah renk tonu ile birleştirilmiş modeller oldukça sıra dışıdır. Tüm bu seçenekler içerisinden hangi ürün seçilir ise seçilsin deneyimli personelimiz ile en kısa zamanda yapıyı tamamlayarak arzu edilen nostaljik sıcaklığı sunuyoruz.

ÖNCEKİ ÜRÜN

 SONRAKİ ÜRÜN

 

Daha fazlası için Bizimle iletişime Geçiniz.
WhatsApp
Merhaba
Merhaba
Call Now Button